Aşk Mesajları ve Aşk Sözleri

Aşıksan kendini gün boyu özel biri hakkında düşünürken bulursun. Bu sayfada güzel aşk kartlarından oluşan geniş bir koleksiyon, aşk mesajları ve görüntülü aşk sözcükleri bulacaksınız. Onları duygularınızı ifade etmek için sevgilinizle paylaşabilirsiniz.


Aşk Sözleri

Her gün seni sevmek ve senin tarafından sevilmek için yeni bir gün. Sebepsiz yere beni gülümseten kişiden asla vazgeçmeyeceğim. Senden asla vazgeçmeyeceğim. Aynısını yapmam için bana söz ver.

Ruhun uzaya benziyor: çok büyük ve çok gizemli. Gerçek sevginin iki ruhun özel bir bağlantısı olduğuna inanıyorum, gerçekten sakladığın tüm sırları keşfedebilecek bir astronot olmayı diliyorum.

Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatacağım. Güven Bana. Ve gitmemi istersen, giderim. Çünkü önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil.

Gökkuşağı gibisin: çok fazla renk ve gölge. Beni daima hayran ediyorsun. Doğa seni çok güzel yarattı ve bazen senin için iyi bir eş olup olmadığımdan şüpheliyim.


Romantik Aşk Sözleri

Aşk, hepimizin hayatta en az bir kez yaşaması gereken şaşırtıcı bir şeydir. Sevginizi henüz bulamadıysanız, endişelenmeyin, zamanla bir sevgili geliyor!

Beni bir kelime olmadan anlayan kişi sensin. Her şey kötü olduğunda bile beni güldüren sensin. Yaralarımı iyileştirme gücün var. Sen benim için çok özelsin ve asla ayrılmayacağız.

Son zamanlarda hayatım hakkında düşünüyorum ve sahip olduğum tüm güzel hatıraların seninle ilgili olduğunu anladım. Her küçük şeyi hatırlıyorum ve bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Beni mutlu ediyorsun. Lütfen, hiç durma.

Zaman çok hızlı uçuyor, bu yüzden bir dakika harcamak istemiyorum. Hayatımın amacını ve anlamını vermek istiyorum. Ve ilginç bir şey farkettim: Ne zaman senin yanında olsam, hayatım gerçekten mantıklı geliyor. Bunu nasıl yapıyorsun?

Dışarıda sıcak mı, yoksa soğuk mu olduğu, işte sıkıntılarım olup olmadığı veya her şey yolunda mı olduğu önemli değil çünkü kalbimde her zaman bir yer olacak. Bana her zaman güvenebilirsin, çünkü sana olan sevgim nihai ve koşulsuz.

Aşkın kör olduğunu söylüyorlar, ama aslında gözlerimi açtı ve beni daha iyi hale getirdi. Senin sayende, şimdi gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

Seninle birlikte yaşlanmak istediğimi anlamak seninle bir gün sürdü. İnanılmazsın ve seni kaybetmek istemiyorum.

Güzel bir şarkı olsaydın, en sevdiğim şarkı olurdun. Bir kitap olsaydın, fikrimi sonsuza dek değiştirirdin. Ama sen sensin ve ne olursa olsun seni seviyorum.

Birini seviyorsan, bırak gitsin derler. Seni o kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum, gitmene izin vereceğim

Güneşin parladığını her gördüğümde seni düşünüyorum. Ve ne biliyor musun? Binlerce güneş, güzel ruhundan ve melek yüzünden gelen ışığı gölgede bırakamaz.


Tatlı Aşk Mesajları

Yapabilseydim, size gece gökyüzünde 
parlayan yıldızları verirdim, Aydınlık bir günde parlayan güneş, 
Ama sana sadece aşkımı verebilirim, umarım bu yeterlidir.

Bir dahi sanatçısı tarafından boyanmış bir resim gibisin: çok güzel ve çok gizemli. Umarım bir gün bu bilmeceyi çözmeme izin verirsin, çünkü senin için aptalım ve senin hakkında düşünebildiğim kadarıyla sensin.

Seni olduğun gibi seviyorum. Kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum, ne sen ne de ben, ama senin her bir özelliğini seviyorum. Ve eğer değişirsen, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim, çünkü özün hala benim için aynı olacak.

Tatlım, eğer gidersen, tüm dünya durur. Kuşlar şarkı söylemeyi bırakacak ve güneş parlamayacak. Ve düzeltebilecek tek kişi sensin. Asla ayrılmayacağız, çünkü sana olan sevgim ebedi.

Çok farklıyız, ama yine de birbirimizi seviyoruz. Neyin geleceğini asla bilemeyiz, ancak birlikte her bir zorluğun üstesinden geleceğiz ve her bir üzüntüyle savaşacağız. Birbirimizi gerçekten ve tamamen seversek, o zaman bize hiçbir şey zarar veremez.

Seninle tanışmak bir duanın cevabı gibiydi.

Yürümek için çok yol var ve karşılaşacak çok insan var, ama var olan tüm yollardan biriyle seninle tanıştığım yeri seçtim – dünyanın en muhteşem insanı. İnanıyorum ki bu kader ve birlikte kaderimizi yerine getirip mutlu olacağız.

Bazen favori kupan olmak isterdim, böylece her gün bana dokunabilir ve güzel kollarında tutabilirsin. Bazen en sevdiğiniz battaniyen olmayı diliyorum, böylece kendimi rahat ve sıcak hissederim. Bazen seni kötülüklerden ve üzüntülerden korumak için senin koruyucu meleğin olmayı diliyorum.

Sevgilim, tek istediğim hayatımın sonuna kadar seninle kalmak. Bana rahatlık, güven ve ilham veriyorsun. Gerçekten de yanımdayken aynı hissettiğini umuyorum.

Aşk detaylarda var, ama aynı zamanda özellikler ve büyük fırsatlar hakkında da. Aşk yüksek, ama bazen sessizliğe ihtiyaç duyar. Aşk, iki insanı birbirine bağlar ve birbirlerinden uzak olduklarında bile kalplerini ısıtır. Aşk çok yönlüdür, ama aynı zamanda istikrarlı ve güvenlidir. Aşk aramızda olan şeydir.

Bazen hayatın zorlaştığını biliyorum, ama yalnız değilsin. Bana her zaman güvenebilirsin, çünkü seni mutlu etmek benim hayat misyonum ve seni başarısızlığa uğratmayacağım aşkım.

Seni dünya çapında izlerdim. Senin için her şeyi yapardım. Üzgünsen, seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Yorgunsan, seni enerji ve neşe ile dolduracağım. Ben tamamen seninim ve bunu bilmelisin.

Sen konuşurken meleğin sesini duyuyorum. Gülümsediğinde, yüzünden gelen ışık yüzünden kör oluyorum. Bana baktığında, aklımı tamamen kaybediyorum. Bana ne yapıyorsun? Sanırım bu aşk.

Seni o kadar seviyorum ki deliriyorum. Senin hakkında düşünmeyi ve hayal kurmayı bırakamıyorum. Sadece beni hayatta hissettiriyor ve hayatımı bir anlam veriyor. Lütfen, seni asla benden alma.

Bir hayalim var – günlerimin sonuna kadar seninle olmak. Bu rüyanın gerçekleşmesi için gereken her şeyi yapacağım. Umarım aynı rüyayı görürsün ve birlikte ortak geleceğimizi inşa ederiz.

Asla aşka inanmadım. Sadece çocuklar için bir masal olduğumu düşünmüştüm. Ama sonra seninle tanıştım ve sen her şeyi değiştirdin. Şimdi aşk ve masallara inanıyorum. Beni inandırdığın için teşekkür ederim.

Aşk en iyi ilaçtır; seni çok yükseklere götürür ve gerçek dünyayı unutturur. Aşk bağımlılığı, şimdiye kadarki en keyifli bağımlılıktır. Sen benim ilacım, bağımlılığım ve durmasını istemiyorum.

En güzel şeyler, en az beklediklerinde olur. Birbirimizi zor zamanlar içinde ikimiz için bulduk ve birbirimiz için yol gösterici olduk. Bir araya gelirsek, bize hiçbir şeyin zarar vermeyeceğine inanıyorum. Bana her zaman güvenebilirsin.

Aşk Mesajları ve Aşk Sözleri” için 2 yorum

 • Ağustos 18, 2019 tarihinde, saat 6:05 pm
  Permalink

  Çok anlamlı aşk sözleri var ve çok farklı

  Yanıtla
 • Ağustos 18, 2019 tarihinde, saat 6:29 pm
  Permalink

  Çok farklı aşk mesajları ve sözleri var çok beğendim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir